Apie mus                                                                                     

INTRA LEGEM – novatoriška teisinių paslaugų kontora. Konsultuojame platų vietinių ir tarptautinių klientų ratą visais teisiniais aspektais kuriant, plečiant  ir išlaikant verslą. Teikiame kokybiškas skolų išieškojimo paslaugas užsienyje ir Lietuvoje. Mes sujungėme savo patirtį ir kompetenciją, kad pasiektume klientų tikslus greitai, efektyviai ir ekonomiškai. 

ISTORIJA

INTRA LEGEM įkūrimas prasidėjo nuo idėjos sukurti tokią teisinių paslaugų kontorą, kuri mąstytų kaip verslo subjektas. Tai yra teisinę kontorą, kurios požiūris į Klientą nėra apribotas vien teisinių dokumentų parengimu ar sprendimo argumentavimu vadovaujantis įstatymais. Siekiame tobulinti Kliento teisines žinias, padedame įdiegti novatoriškas verslo valdymo programas, esant būtinybei ir norui organizuojame personalo mokymus, kas padeda ateityje Klientui išvengti verslo pasaulyje pasitaikančių elementarių klaidų atsirandančių dėl neteisingai interpretuojamų ar nesuvokiamų įstatymų normų. Mūsų požiūriu, Klientas - partneris, su kuriuo tobulėjame, vykdome plėtrą, stiprėjame. Pastovus, patenkintas klientas - mūsų tikslas.

INOVATYVUMAS

Naudojame naujausias technologijas, tokias kaip Microsoft One Drive, Cloud, CRM (Customer relationship managment), Dropbox, Google Apps, vaizdo konferencijas (Onconference, Skype), todėl suteikiame aukščiausios kokybės paslaugas taupydami Jūsų laiką ir kaštus. Nesate girdėjęs ar nesinaudojate tokiomis programomis? Ne problema! Išsirinkite tą, kuri Jums labiausiai tinka ir yra Jūsų manymu patogiausia, o mes Jums padėsime žengti į technologijų erą. 

EKONOMIŠKUMAS

Koncentruojamės į originalių ir finansiškai palankių naujovių įdiegimą (e-bylos, e-parašas, e-sąskaitos), tokiu būdu sumažiname Klientų išlaidas, išvengiame proceso vilkinimo ir biurokratijos. Tai tikrai nėra sudėtinga, lyg išmokti važiuoti dviračiu, reikia tik pradėti.

ORGINALŪS SPRENDIMAI

Originalūs ir sėkmingi sprendimai  mūsų tobulėjimo variklis. Tikime, kad mūsų darbas yra ne tik gerai Jus atstovauti esant teisiniams ginčams, bet ir užtikrinti, kad Jūs jų turėtumėte kuo mažiau. Visada savo Klientams pirmiausia siūlome pasitarti. Todėl, kad būtent mūsų pasiūlyti sprendimai padeda Klientams pagerinti veiklos rezultatus, sumažinti nuostolius, teisines išlaidas ir dažniau patirti pergalės skonį.

Artūras

 Likau labai patenkintas suteiktomis konsultacijomis. Kokybės ir kainos garantas. Taip ir toliau!

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Mindaugas

Protingi, rimti ir atsakingi. Padejo keliose bylose ir su skolomis. Kartais vien patarimas is aktyvaus profesionalo sutaupo tukstancius euru ir nervu.

UAB "Ligvita"

Dėkojame už pagalbą steigiant bendrovę, sprendžiant kilusius teisinius ginčus ir optimizuojant verslą. Ypatingai didelis ačiū Aušrai ir Mariui!